Užsiėmimų ciklas

Užsiėmimų ciklas skirtas uždarai grupei. Tai puiki galimybė patirti ilgalaikį kūrybinių tyrinėjimų džiaugsmą, išlaisvinti kūrybiškumą, patirti savasties atradimus bei prasmingai atsipalaiduoti saugioje bendraminčių grupėje. Skirtingų temų užsiėmimai skirti gilesniam savęs pažinimui, išsilaisvinimui iš įsitikinimų gniaužtų bei netikėtiems vidiniams atradimams. Užsiėmimų metu svarbiausias nevaržomas kūrybos procesas bei jausmų, potyrių aptarimas grupėje.

Kūrybinių tyrinėjimų užsiėmimų ciklas „Atradimų kelionė į save“ (nuo 05.04 d.)

Laikas sau – tai tokia ypatinga dovana sau darbų, pareigų ir vaidmenų gausoje… juk vis skubame, vis lekiame, esame paskendę nuolatiniame triukšme, visuomenės glėby, pamiršdami save. Pamiršdami klausytis savo širdies. O kaip jos klausytis? Klausimas be konkretaus atsakymo. Kiekvienam savaip. Bet, matyt, svarbiausia – išsilaisvinti iš reikalavimų, įsitikinimų bei nuoskaudų gniaužtų. Tada bus laisviau, atsiras daugiau erdvės, sumažės triukšmas ir pamažu garsės širdies balsas…

Į pojūčių, jausmų ir vaizdų kelionę kviečiu jus organizuodama šį Kūrybinių tyrinėjimų užsiėmimų ciklą, kurio metu tyrinėsime gyvenimo vingius stebėdami save kūryboje, o kūrybą atrasime savyje. Nespėliosime, o mokysimės tyrinėti kūne kylančias emocijas, įsiklausyti į kūno pojūčius ir tokiu būdu išgirsti širdį – ko jai iš tiesų trūksta, norisi.

Šis ciklas tai mano atradimų ir įvairių patirčių derinys išjaustas širdimi bei labai apgalvotas, kad padėtų lydėti kiekvieną pasiryžusį pasileisti į šią kelionę. Į kelionę – BŪTI SU SAVIMI, JAUSTI SAVE, RŪPINTIS SAVIMI. Kelionės metu aš būsiu lydėtoja, kviečianti ir vedanti, o, ar rasite atsakymus į klausimus, priklausys nuo to, kiek sau leisite būti ir patirti…
Taigi, šis ciklas skirtas visiems ieškantiems atsakymų, norintiems pažinti save arba atrasti dar nežinomus vidinius lobynus, kurie padėtų labiau mėgautis buvimu, labiau jausti ir sąmoningai suvokti vykstančius gyvenimo išorinius ir vidinius procesus.

7 UŽSIĖMIMŲ CIKLAS
Užsiėmimuose naudojami dailės, judesio, muzikos, rašymo terapijos metodai, įvairios kūrybinės ir meno raiškos priemonės. Užsiėmimai yra praktiniai, nes svarbiausias yra procesas ir patyrimas, dėl to šiems užsiėmimams nereikalingi specialūs talentai ar sugebėjimai. Priimami daugiausiai 6 dalyviai. Prasidėjus užsiėmimų ciklui nauji dalyviai nepriimami, nes, svarbiausia, saugi erdvė, kurioje norėtųsi laisvai kurti, kalbėti, patirti ir jausti…

UŽSIĖMIMŲ TEMOS:
1. Savastis: žvilgsnis į save | Gegužės 4d.
2. Emocijos ir kūno pojūčiai | Gegužės 11d.
3. Resursai: vidiniai lobynai | Gegužės 18d.
4. Iššūkiai: baimės ir įsitikinimai | Gegužės 25d.
5. Santykis: aš ryšyje su kitu | Birželio 1d.
6. Troškimai: širdies balsas | Birželio 8d.
7. Tėkmė: priėmimas | Birželio 15d.
*Temos gali keistis pagal grupės poreikius ir lūkesčius, kad jos kuo labiau atitiktų Jums aktualias temas, situacijas.

Užsiėmimus vesiu aš, Fausta Anulytė, – „Kūrybinių tyrinėjimų“ idėjos autorė ir įkūrėja, tapytoja bei menų terapijos metodų praktikė. Esu baigusi Všį „Menų terapijos centro“ programą „Dailės terapijos metodų taikymo galimybės”. Meno terapijos mokiausi pas prof. Liudmilą Lebedevą, įgijau LMTA programos „Šokis ir judesys sveikatai“ sertifikatą. Baigiau Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklą, įgijau VU sociologijos bakalauro, VU Viešųjų ryšių magistro išsilavinimą ir jau penkerius metus aktyviai domiuosi savityra bei saviugda. Pati save vadinu kūrėja, ieškotoja ir atradėja, trumpiau Gyvenimo menininke. Išgyvenusi didelius gyvenimo pokyčius, išbandžiusi daug įvairiausių savęs pažinimo metodų, šiuo metu dalinuosi savo atradimais ir tikėjimu meno terapija. Kūrybinius užsiėmimus vedu vaikams ir suaugusiems, kurių metu kviečiu kurti, mėgautis ir kalbėtis apie jausmus, spalvas bei netikėtus vidinius atradimus.

Kūrybiniai tyrinėjimai – tai savęs pažinimo užsiėmimai grupėje, kurių metu naudojami meno terapijos metodai. Meninės raiškos priemonės leidžia patyrinėti įvairias gyvenimo temas, situacijas, emocijas, apie kurias dažnai nedrįstame kalbėti garsiai. Kūrybinio proceso metu jas išreikšti galime simboliais, spalvomis bei formomis. Kurdami atsipalaiduojame, pasineriame į savo savasties gelmes, kur slypi vidiniai rezervai, potencialas. O kūrybinė veikla pažadina mūsų gyvybinę energiją, padeda atsikratyti pasyvumo, sukelia teigiamų emocijų bei skatina pasitikėjimą savimi. Svarbi užsiėmimo dalis – grįžtamasis ryšys arba išsipasakojimas, kuomet analizuojami sukurti kūriniai. Vaizdiniai atspindi žmogaus poreikius, jausmus, mintis, nuostatas, motyvus, asmeninę patirtį. Visas mūsų pasąmonės turinys yra projektuojamas į kūrinį, o šios projekcijos atskleidžia nematomą mūsų pačių vidinį pasaulį.

DATOS: Gegužės 4, 11, 18, 25, birželio 1, 8, 15d. (7 pirmadieniai)
LAIKAS: 18:30 – 20:30 val.
VIETA: P. Vileišio g. 18, Vilnius
DALYVIŲ SKAIČIUS: iki 6 dalyvių
KAINA: 150€ (visas 7 užsiėmimų ciklas, įskaičiuotos visos reikalingos priemonės) Registracija patvirtinama po sumokėto avanso 50eur. Yra galimybė mokėti dalimis.

P.s. jei kaina yra vienintelė kliūtis, parašykite ir rasime sprendimą drauge.

Registracija į užsiėmimų ciklą: