Užsiėmimų ciklas

Užsiėmimų ciklas skirtas uždarai grupei. Tai puiki galimybė patirti ilgalaikį kūrybinių tyrinėjimų džiaugsmą, išlaisvinti kūrybiškumą, patirti savasties atradimus bei prasmingai atsipalaiduoti saugioje bendraminčių grupėje. Skirtingų temų užsiėmimai skirti gilesniam savęs pažinimui, išsilaisvinimui iš įsitikinimų gniaužtų bei netikėtiems vidiniams atradimams. Užsiėmimų metu svarbiausias nevaržomas kūrybos procesas bei jausmų, potyrių aptarimas grupėje.

Kūrybinių tyrinėjimų užsiėmimų ciklas „Atradimų kelionė į save“ (nuo 10.15 d.)

„Kada nors gyvenime leisitės į kelionę, tai bus ilgiausia iš visų jūsų kelionių – kelionė ieškant savęs“ (K. Sharp) Ši kelionė be pabaigos, kai tik nutariame į ją pasileisti atvira širdim. Pažinti save, suvokti praeities poelgių prasmę, atrasti savo tikruosius norus – tai kelionės uždaviniai, kaip juos išspręsime renkamės kiekvienas asmeniškai…

O aš kviečiu jus į pojūčių, jausmų ir vaizdų kelionę, organizuodama šį Kūrybinių užsiėmimų ciklą, kurio metu tyrinėsime gyvenimo vingius stebėdami save kūryboje, o kūrybą atrasime savyje. Nespėliosime, o mokysimės tyrinėti kūne kylančias emocijas, įsiklausyti į kūno pojūčius ir tokiu būdu išgirsti širdį – ko jai iš tiesų trūksta, norisi.

Šis ciklas tai mano atradimų ir įvairių patirčių derinys išjaustas širdimi bei labai apgalvotas, kad padėtų lydėti kiekvieną pasiryžusį pasileisti į šią kelionę. Į kelionę – būti su savimi, jausti save, rūpintis savimi. Kelionės metu aš būsiu lydėtoja, kviečianti ir vedanti, o, ar rasite atsakymus į klausimus, priklausys nuo to, kiek sau leisite būti ir patirti.

Taigi, šis ciklas skirtas visiems ieškantiems atsakymų, norintiems pažinti save arba atrasti dar nežinomus vidinius lobynus, kurie padėtų labiau mėgautis buvimu, labiau jausti ir sąmoningai suvokti vykstančius gyvenimo išorinius ir vidinius procesus.

7 UŽSIĖMIMŲ CIKLAS
Užsiėmimuose naudojami dailės, judesio, muzikos, rašymo terapijos metodai, įvairios kūrybinės ir meno raiškos priemonės. Užsiėmimai yra praktiniai, nes svarbiausias yra procesas ir patyrimas, dėl to šiems užsiėmimams nereikalingi specialūs talentai ar sugebėjimai. Priimami daugiausiai 6 dalyviai. Prasidėjus užsiėmimų ciklui nauji dalyviai nepriimami, nes, svarbiausia, saugi erdvė, kurioje norėtųsi laisvai kurti, kalbėti, patirti ir jausti…

UŽSIĖMIMŲ TEMOS:
1. Aš ir mano atspindžiai | Spalio 15d.
2. Dabartinė emocinė būsena | Spalio 22d.
3. Ką kalba mano kūnas? | Spalio 29d.
4. Baimės ir įsitikinimai | Lapkričio 5d.
5. Aš su kitais. Santykiai | Lapkričio 12d.
6. Norai ir svajonės | Lapkričio 19d.
7. Praeitis, dabartis, ateitis | Lapkričio 26d.
Temos gali keistis pagal grupės poreikius ir lūkesčius, kad jos kuo labiau atitiktų Jums aktualias temas, situacijas.

DATOS: Spalio 15, 22, 29, lapkričio 5, 12, 19, 26d. (7 antradieniai)
LAIKAS: 18.30 – 20:30 val.
VIETA: Vytauto g. 46, Vilnius.
DALYVIŲ SKAIČIUS: iki 6 dalyvių
KAINA: 150€ (visas 7 užsiėmimų ciklas, įskaičiuotos visos reikalingos priemonės)
Būtina registracija, kuri galutinai patvirtinama po apmokėjimo.

Registracija į užsiėmimų ciklą: