Užsiėmimų ciklas „Atradimų kelionė į save“ (nuo 10.15)

„Kada nors gyvenime leisitės į kelionę, tai bus ilgiausia iš visų jūsų kelionių – kelionė ieškant savęs“ (K. Sharp) Ši kelionė be pabaigos, kai tik nutariame į ją pasileisti atvira širdim. Pažinti save, suvokti praeities poelgių prasmę, atrasti savo tikruosius norus – tai kelionės uždaviniai, kaip juos išspręsime renkamės kiekvienas asmeniškai…
O aš kviečiu jus į pojūčių, jausmų ir vaizdų kelionę, organizuodama šį Kūrybinių užsiėmimų ciklą, kurio metu tyrinėsime gyvenimo vingius stebėdami save kūryboje, o kūrybą atrasime savyje. Nespėliosime, o mokysimės tyrinėti kūne kylančias emocijas, įsiklausyti į kūno pojūčius ir tokiu būdu išgirsti širdį – ko jai iš tiesų trūksta, norisi.

Taigi, šis ciklas skirtas visiems ieškantiems atsakymų, norintiems pažinti save arba atrasti dar nežinomus vidinius lobynus, kurie padėtų labiau mėgautis buvimu, labiau jausti ir sąmoningai suvokti vykstančius gyvenimo išorinius ir vidinius procesus.

7 UŽSIĖMIMŲ CIKLAS
Užsiėmimuose naudojami dailės, judesio, muzikos, rašymo terapijos metodai, įvairios kūrybinės ir meno raiškos priemonės. Užsiėmimai yra praktiniai, nes svarbiausias yra procesas ir patyrimas, dėl to šiems užsiėmimams nereikalingi specialūs talentai ar sugebėjimai. Priimami daugiausiai 6 dalyviai. Prasidėjus užsiėmimų ciklui nauji dalyviai nepriimami, nes, svarbiausia, saugi erdvė, kurioje norėtųsi laisvai kurti, kalbėti, patirti ir jausti…

UŽSIĖMIMŲ TEMOS:
1. Aš ir mano atspindžiai | Spalio 15d.
2. Dabartinė emocinė būsena | Spalio 22d.
3. Ką kalba mano kūnas? | Spalio 29d.
4. Baimės ir įsitikinimai | Lapkričio 5d.
5. Aš su kitais. Santykiai | Lapkričio 12d.
6. Norai ir svajonės | Lapkričio 19d.
7. Praeitis, dabartis, ateitis | Lapkričio 26d.
*Temos gali keistis pagal grupės poreikius ir lūkesčius, kad jos kuo labiau atitiktų Jums aktualias temas, situacijas.

DATOS: Spalio 15, 22, 29, lapkričio 5, 12, 19, 26d. (7 antradieniai)
LAIKAS: 18.30 – 20:30 val.
VIETA: Vytauto g. 46, Vilnius
DALYVIŲ SKAIČIUS: iki 6 dalyvių
KAINA: 150€ (visas 7 užsiėmimų ciklas, įskaičiuotos visos reikalingos priemonės)

P.s. jei kaina yra vienintelė kliūtis, parašykite ir rasime sprendimą drauge.

Registracija į ciklą: https://forms.gle/TWLrsXpDWLgC7K1EA arba el.paštu fausta.anulyte@gmail.com
Galutinai registracija patvirtinama po apmokėjimo.

Užsiėmimų ciklo dalyvių atsiliepimai:
„Dėkui Jums už kūrybinius tyrinėjimus. Kiekvienas pirmadienis buvo laukiamas, kadangi žinojau, jog po užsiėmimo būsiu ramesnė, jausiuos pailsėjusi ir tuo pačiu nepastebimai praturtėjusi, labiau pažinusi ir priėmusi save. Smagu, kad šie atradimai vyko nepastebimai, be jokių emocijų ar gilių išgyvenimų. Tiesiog Kažkaip supranti, kad kažkas jau vyksta kitaip… “ (Algima)
„Užsiėmimai patiko, laukdavau kiekvieno susitikimo, nes tai būdavo laikas praleistas tik sau ir maloniai. Smagu, kad užsiėmimai vyko nedidelėje merginų grupėje, todėl kiekvienai pakako individualaus dėmesio. Atradau piešimą iš naujo, nes turbūt nuo mokyklos laikų buvau nepiešusi, vistik tai puikus užsiėmimas. Tyrinėjant piešinius dažnai buvo daug klausimų, apmastymų, labai įdomi patirtis pažvelgti ir pažinti save per piešinius. “ (Miglė)