Užsiėmimų ciklas „Atradimų kelionė į save“ (nuo 04.29 d.)

Į pojūčių, jausmų ir vaizdų kelionę kviečiu jus organizuodama šį Kūrybinių užsiėmimų ciklą, kurio metu tyrinėsime gyvenimo vingius stebėdami save kūryboje, o kūrybą atrasime savyje. Nespėliosime, o mokysimės tyrinėti kūne kylančias emocijas, įsiklausyti į kūno pojūčius ir tokiu būdu išgirsti širdį – ko jai iš tiesų trūksta, norisi.

Šis ciklas tai mano atradimų ir įvairių patirčių derinys išjaustas širdimi bei labai apgalvotas, kad padėtų lydėti kiekvieną pasiryžusį pasileisti į šią kelionę. Į kelionę – būti su savimi, jausti save, rūpintis savimi. Kelionės metu aš būsiu lydėtoja, kviečianti ir vedanti, o, ar rasite atsakymus į klausimus, priklausys nuo to, kiek sau leisite būti ir patirti.

Taigi, šis ciklas skirtas visiems ieškantiems atsakymų, norintiems pažinti save arba atrasti dar nežinomus vidinius lobynus, kurie padėtų labiau mėgautis buvimu, labiau jausti ir sąmoningai suvokti vykstančius gyvenimo išorinius ir vidinius procesus.

7 UŽSIĖMIMŲ CIKLAS 
Užsiėmimuose naudojami dailės, judesio, muzikos, rašymo terapijos metodai, įvairios kūrybinės ir meno raiškos priemonės. Užsiėmimai yra praktiniai, nes svarbiausias yra procesas ir patyrimas, dėl to šiems užsiėmimams nereikalingi specialūs talentai ar sugebėjimai. Priimami daugiausiai 5 dalyviai. Prasidėjus užsiėmimų ciklui nauji dalyviai nepriimami, nes, svarbiausia, saugi erdvė, kurioje norėtųsi laisvai kurti, kalbėti, patirti ir jausti…

UŽSIĖMIMŲ TEMOS:
1. Savastis: kas aš esu? | Balandžio 29d.
2. Emocijos ir pojūčiai | Gegužės 6d.
3. Resursai: gyvenimo dovanos | Gegužės 13d.
4. Iššūkiai: baimės ir įsitikinimai | Gegužės 20d.
5. Santykis: aš su kitu | Gegužės 27d.
6. Troškimai: ko trokšta širdis? | Birželio 3d.
7. Tėkmė: priėmimas | Birželio 10d.
Temos gali keistis pagal grupės poreikius ir lūkesčius, kad jos kuo labiau atitiktų Jums aktualias temas, situacijas.

DATOS: Balandžio 29d. gegužės 6, 13, 20, 27d., birželio 3 ir 10d. (pirmadieniai)
LAIKAS: 18.30 – 21:00 val.
VIETA: “Vilkės namai”, laisvalaikio terasa (Outlet Park 2 a.), Lakūnų g. 24, Vilnius.
DALYVIŲ SKAIČIUS: iki 5 dalyvių 
KAINA: 110€ (visas 7 užsiėmimų ciklas, įskaičiuotos visos reikalingos priemonės)
Būtina registracija, kuri galutinai patvirtinama po apmokėjimo.

Registracija į užsiėmimų ciklą: