Užsiėmimai verslui

Tai patyriminiai-terapiniai užsiėmimai, skirti tiek kiekvienam individualiai, tiek visai komandai. Meninės raiškos priemonės leidžia patyrinėti situacijas, emocijas, apie kurias dažnai nedrįstama kalbėti garsiai. Užsiėmimai yra praktiniai, nes svarbiausias yra procesas ir patyrimas, dėl to šiems užsiėmimams nereikalingi specialūs talentai ar sugebėjimai. Užsiėmimo esmė – baigiamoji refleksija, kurios metu užsiėmimo dalyviai turi galimybę išsakyti savo patirtus jausmus, mintis ir klausimus, apibendrinti proceso eigą.

Kūrybinių užsiėmimų nauda komandai:

  • Pozityvi darbinė atmosfera. Bendros komandos emocinės savijautos pagerėjimas, nes kūrybinių užsiėmimų metu komanda gali išsiaiškinti, kurios emocijos trikdo bendrų rezultatų siekimą. Emocijų suvokimas leidžia jas kontroliuoti, o to pasekoje daug lengviau išgyventi iššūkius, drąsiau priimti sprendimus ir labiau pasitikėti komanda.
  • Kūrybiškumo išlaisvinimas. Šiuose kūrybiniuose užsiėmimuose komanda gali laisvai priimti kūrybinius sprendimus. Nėra konkretaus rezultato, kuris turi būti pasiektas. Svarbiausia – procesas ir netikėta kūrinio baigtis, kurią analizuojant atsiskleidžia kūrybinės galios.
  • Vienas kito pažinimas. Kūrybiniai užsiėmimai atskleidžia dalyvių asmenines savybes, stiprybes ir silpnybes. Jų žinojimas padeda geriau suskirstyti darbus, pagerinti komandos narių emocinę savijautą atliekant paskirtas užduotis. Dalyvių vienas kito pažinimas leidžia efektyviau pritaikyti kiekvieno asmenines savybes siekiant bendrų rezultatų.
  • Netikėti atradimai. Kadangi kūrybiniuose užsiėmimuose svarbiausias tyrinėjimo procesas, tai jis gali atskleisti niekam nežinomus ir netikėtus momentus apie komandą ir kiekvieną komandos narį atskirai. Drąsiai tyrinėjant ir ieškant, galima atrasti trukdžius, kuriuos reikia pašalinti, bei galima atrasti sėkmės paslaptis, kurios iki šiol nežinomos.

*Užsiėmimų laikas ir intensyvumas derinami pagal kliento pageidavimą. Užsiėmimai vedami iki 15 žmonių grupei.

Klauskite: +370 624 78974 arba fausta.anulyte@gmail.com