Savityra I Kūrybiniai tyrinėjimai (10.25)

Susitikimas su savimi. Bet kas aš esu sau? Ar žiūriu į save su meile ir atjauta, ar su nepakantumu ir griežtais reikalavimais? Tai gilus susitikimas per kūrybą, ne tik su išorės atspindžiu. Tai susitikimas su visomis savo savybėmis, savo šešėliais, savo paslaptimis, savo troškimais. Šiame susitikime svarbiausia leisti sau būti savimi, pažadinti savo kūną ir sielą, atrasti savo talentus ir suvokti savo nepatenkintus poreikius.

Kūrybiniai tyrinėjimai – tai patyriminiai-terapiniai užsiėmimai grupėje, kurių metu naudojami meno terapijos metodai. Meninės raiškos priemonės leidžia patyrinėti situacijas, emocijas, apie kurias dažnai nedrįstame kalbėti garsiai. Užsiėmimai yra praktiniai, nes svarbiausias yra procesas ir patyrimas, dėl to šiems užsiėmimams nereikalingi specialūs talentai ar sugebėjimai. Užsiėmimai užbaigiami refleksija, kurios metu užsiėmimo dalyviai turi galimybę išsakyti savo patirtus jausmus, mintis ir klausimus, apibendrinti proceso eigą.

Užsiėmimą vesiu aš, Fausta Anulytė, – „Kūrybinių tyrinėjimų“ idėjos autorė ir įkūrėja, tapytoja bei menų terapijos metodų praktikė. 

DATA: Spalio 25d. (penktadienis)
LAIKAS: 18:00 – 20:00 val.
VIETA: Studija “Saulės namai“ (Algirdo g. 16-1, Vilnius)
DALYVIŲ SKAIČIUS: iki 10 dalyvių
KAINA: 14 eur.

Registracija: https://forms.gle/2NEMTBa3D9keiY236 arba el.paštu fausta.anulyte@gmail.com.

Jokia išankstinė patirtis nereikalinga. Visomis priemonėmis bus pasirūpinta.