Savęs pažinimo erdvė (kovo 21d.)

Kartais mūsų emocijos ir išgyvenimai yra per daug sudėtingi, kad galėtume juos įvardinti. O štai kūrybinio proceso metu juos išreikšti galime spalvomis bei formomis. Kurdami atsipalaiduojame, pasineriame į savo savasties gelmes, kur slypi vidiniai rezervai, potencialas. O kūrybinė veikla pažadina mūsų gyvybinę energiją, padeda atsikratyti pasyvumo, sukelia teigiamų emocijų bei skatina pasitikėjimą savimi.

Kūrybiniai tyrinėjimai – tai patyriminiai-terapiniai užsiėmimai, kuriuose naudojami meno terapijos metodai, leidžiantys labiau pažinti save, išgirsti savo širdį ir mėgautis netikėtais atradimais.

Užsiėmimų metu kursime, tyrinėsime savo kūrinius ir save, bandysime pažinti lig šiol nepažįstamas vidines gelmes. Meno raiškos priemonės leis atpažinti emocijas ir potyrius, nes per kūrybinį veiksmą kalba mūsų vidinis „aš“. Šis metodas nereikalauja specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats KŪRYBINIS PROCESAS, kuris gali padėti atrasti ir pažinti save, atsakyti į neatsakytus klausimus spontaniškai kuriant, bendraujant ir reflektuojant grupėje.

SAVĘS PAŽINIMO ERDVĖ – tai tęstiniai patyriminiai-terapiniai užsiėmimai grupėje, skirti visiems, kurie domisi kūrybine saviraiška bei gilesniu savęs pažinimu. Užsiėmimai vyks kas antrą savaitę. 

Kur? Studija „Vilkės namai“ (Ogmios miestas, Outlet parko pastatas, Verkiųg. 29, Vilnius. Įėjimas- B1, 2 aukštas).
Kada? vasario 21d. ir kovo 7d., 18:30-20:30val.
Kaina? 15 eur (įskaičiuotos visos reikiamos priemonės). Būtina registracija, kad visiems būtų patogu! Registruotis: registracija@vilkesnamai.lt

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/2657799977580047/