Mintys apie susitikimus su kitais

Visi ateiname su skirtingais tikslais ir lūkesčiais, susitinkame ir ne visada jie sutampa. Tačiau bet kuris žmogus ateina į mūsų gyvenimą ne veltui. Jis ateina mums kai ką pasakyti apie mus pačius, ateina duoti ir pasiimti. Ir tik nuo mūsų priklauso kiek ilgai ir kaip šalia jis pas mus bus. Mes patys sprendžiame kaip sutiktąjį priimti, kaip su juo bendrauti ir kaip arti jį laikyti. 

Skirtingi žmonės mus supa įvairiose erdvėse: darbe, autobuse, gatvėje… Vieni tiesiog praeiviai, kiti – sutiktieji, dar kiti lemtingieji.. Vieni ateina trumpam, kiti pasilieka ilgesniam laikui. Bet visi keičia mūsų gyvenimus, sprendimus, pripildo arba atima, o gal net atsako į iki šiolei neatsakytus klausimus.

Susitikę ant bendro lapo skirtingais lūkesčiais pradedame piešti vieną piešinį, kurio galutinis įgyvendinimas visiškai nežinomas. Pasileidžiame į nežinomybės kelionę ir tik nuo mūsų priklauso kiek toli nueisime. 

Kūrybiniuose tyrinėjimuose susitinkame su kitais. Per kitus susitinkame su savimi. Susitikimai būna įvairūs: spalvingi ir vienspalviai, malonūs ir nelabai… Bet kiekvienas susitikimas yra vertingas savęs ir kito priėmimui, savęs pažinimui bei vidiniams atsakymams.

2018 kovo 8 diena. Atradimai iš užsiėmimų „Susitikimai“ ir „Aš su kitais“