MENO TERAPIJOS UŽSIĖMIMŲ CIKLAS (nuo spalio 29d.)

Kviečiame į 4 užsiėmimų ciklą naujoje studijoje Anahata (Grybo g. 17, Vilnius)

Kūnas ir emocijos / Baimės ir įsitikinimai / Savęs priėmimas / Džiaugsmas ir dėkingumas

Ciklo metu:
– susipažinsite su intuityvios kūrybos nauda;
– patirsite, kaip vyksta meno terapijos užsiėmimai;
– pajausite, kaip meno terapija gali padėti emocinei sveikatai;
– pabūsite bendrystėje su kitais per kūrybą.
*****
SPALIO 29 D.
̄ .
Ar leidžiu girdėti savo kūną? Ar leidžiu kūno impulsams padėti priimti sprendimus? Vis labiau pasitikėdamas savo kūnu, tampu nuoširdesnis su savimi. Užsiėmimo metu stabtelėsime tam, kad išgirstume savo kūno impulsus, klausysimės jo siunčiamų ženklų, stebėsime pojūčius, per juos ateinančius kūno, jausmų ir proto poreikius.
*****
LAPKRIČIO 12 D.
̇ ̨.
Kodėl kartais būna taip sudėtinga siekti savo svajonių, įgyvendinti savo tikslus? Racionaliai suprantame, bet nesiimame veiksmų, o kartais sustojame kryžkelėje… Baimė – tai natūrali reakcija į tuos dalykus, kurie mums yra neįprasti arba nauji. Taigi baimės jausmas mus apsaugo, bet dažnai ir neleidžia eiti į priekį… Tik tuomet, kai susitinkame su savo baime akis į akį – ji nebe taip gąsdina. Baimė turi savo spalvas ir savo simbolius, tad užsiėmimo metu juos ir patyrinėsime kartu. O gal net pavyks pasiryžti vieną ar kitą baimę įveikti?
*****
LAPKRIČIO 26 D.
̨ ̇.
Priimti save visokį: su visomis savo savybėmis, visais poelgiais, emocijomis, su praeitimi, su dabartimi ir su ateities norais. Skamba sudėtingai? Kaip dažnai mes kritikuojame save už klaidas, kritikuojame savo išvaizdą, charakterį, nesėkmes… Smerkiame save, nes neatitinkame tam tikrų visuomenės standartų… O kas būtų jei priimtume save be išlygų, nebesilygintume su kitais ir leistume sau būti savimi?… Tyrinėsime savęs priėmimą, kokie jausmai kyla, kai save nuvertinu ir kuomet save besąlygiškai priimu.
*****
GRUODŽIO 10 D.
̌ ̇.
Džiaugsmas – tai maloni emocija, kuri yra visa ko tikslas – siekiame būtume laimingi visose gyvenimo srityse. Lengvai atpažįstame džiaugsmą patiriantį žmogų – jį išduoda šypsena, linksmas, džiugus nusiteikimas. Be to, galime pastebėti, kad tikro džiaugsmo kartais tenka ilgai laukti arba sunkiai ieškoti. O jei įsitikinimas “per daug nesidžiauk, nes gali tekti verkti” sustabdo mėgautis džiaugsmo dovanomis. Tyrinėsime savo vidinį džiaugsmą, ar leidžiame sau džiaugtis nevaržomai.
———
Meninės raiškos priemonės leidžia patyrinėti įvairias gyvenimo temas, situacijas, emocijas, apie kurias dažnai nedrįstame kalbėti garsiai. Kūrybinio proceso metu jas išreikšti galime simboliais, spalvomis bei formomis.
Užsiėmimai yra praktiniai, nes svarbiausias yra procesas ir patyrimas, dėl to šiems užsiėmimams nereikalingi specialūs talentai ar sugebėjimai.
 
VIETA: Grybo g. 17, Vilnius
UŽSIĖMIMO TRUKMĖ: 2,5 VAL.
CIKLO KAINA (UŽ 4 UŽSIĖMIMUS) 80 Eur.
1 UŽSIĖMIMAS: 25 Eur.
1 UŽSIĖMIME MAX. GALI DALYVAUTI 10 ŽMONIŲ.