Kūrybiniai tyrinėjimai tėvams ir vaikams (gegužės 13d.)

O kas gali būti nuostabiau nei po savaitės darbų kartu su vaiku pasinerti į kūrybinį procesą? Padėti į šalį rimtus reikalus, ir pabūti drauge nerimtai, o spalvingai. Prakalbinti vaizduotę, atrasti bendrą kūrybos kalbą ir kartu pafantazuoti ant popieriaus lapo.

„Kūrybiniai tyrinėjimai“ – tai kūrybiška ir jauki erdvė visai šeimai. Šiame užsiėmime tėvai ir vaikai turės galimybę kartu tyrinėti pasaulį, kurti bei labiau suprasti vienas kitą. Kurdami šeimos nariai emociškai atsipalaiduos bei patirs kūrybos džiaugsmą drauge. Užsiėmimo metu vaikai ir tėvai kartu kurs ne tik piešinį, bet prasmingą tarpusavio ryšį. Šis metodas nereikalauja specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats KŪRYBINIS PROCESAS, kuris gali padėti pažinti, priimti vienas kitą bei džiaugtis buvimu kartu spontaniškai kuriant, bendraujant grupėje.

Sekmadienio vakarą kursime, atsipalaiduosime, mėgausimės, tyrinėsime ir kalbėsime apie jausmus, spalvas ir netikėtus atradimus. 

Kur? Studija „Vilkės namai“

Kada? Gegužės 13d., 17:00val.

Kaina? mamai/tėčiui ir vaikui – 14 Eur (įskaičiuotos visos reikiamos priemonės). BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA. Registruotis el. paštu registracija@vilkesnamai.lt Vieta rezervuojama atlikus pavedimą.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/2111654842449939/