Individualūs Kūrybinių tyrinėjimų užsiėmimai (konsultacijos)

Individualūs Kūrybinių tyrinėjimų užsiėmimai tinka visiems – paaugliams, jaunuoliams ir suaugusiems. Jei jaučiate norą ir poreikį – kartu suderinkime laiką.

Susikaupusias bei sunkiai žodžiais įvardinamas emocijas galima nutupdyti ant balto lapo.. O tada atsiranda daugiau aiškumo, daugiau suvokimų, kai šalia žmogus palaikydamas ir siųsdamas daug šilumos klausimais ir dėmesiu nukreipia žvilgsnį į vidines širdies duris…

Individualių konsultacijų metu pasitelkiant kūrybines priemones tyrinėsime aktualias problemas, sunkumus, ieškosime atsakymų į vidinius rūpimus klausimus. Intuityvi kūryba leis išlaisvinti užslėptus troškimus, nepatenkintus poreikius, neatrastus gebėjimus bei padės nurimti, atsipalaiduoti. Konsultacijos metu pažvelgsime į situaciją iš šalies, suvokiant gilesnes priežastis ir pasekmes, kurias norėtųsi transformuoti. 

Kūrybiškas laikas sau ir individualūs atradimai Kūrybinių tyrinėjimų erdvėje. Individualūs susitikimai suteikia galimybę pasirinkti norimą temą, tinkamiausią laiką bei kūrybines priemones*, o kūrybinio proceso ir kūrinio analizė leidžia suvokti savo emocinę būseną bei pažinti save labiau. Susitikimų metu visas dėmesys skiriamas bendravimui su Jumis, tad specialiai Jums pritaikyti metodai leis atrasti atsakymus į individualius klausimus.

Individualių užsiėmimų metu Jūs:

  • pažinsite save ir savo poreikius;
  • atrasite savo talentus ir gebėjimus;
  • išlaisvinsite kūrybiškumą ir laisvai kursite;
  • atsipalaiduosite ir daug labiau mėgausitės dabarties akimirka.

*Individualių užsiėmimų laikas ir intensyvumas derinami pagal kliento pageidavimą.

Šis metodas nereikalauja specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats KŪRYBINIS PROCESAS, kuris gali padėti atrasti ir pažinti save, atsakyti į neatsakytus klausimus spontaniškai kuriant ir bendraujant.

Jei kyla kokių klausimų ar norisi išsamesnės informacijos, susisiekite +370 624 78974 arba fausta.anulyte@gmail.com