Apie idėją

Kūrybiniai tyrinėjimai – tai atradimų ir savęs pažinimo erdvė visiems, ieškantiems atsakymų, norintiems pažinti save arba atrasti dar nežinomus vidinius lobynus, kurie padėtų labiau mėgautis buvimu, labiau jausti ir sąmoningai suvokti vykstančius gyvenimo išorinius ir vidinius procesus.

Svarbiausias siekis kūrybinių užsiėmimų metu sukurti erdvę, kurioje žmonės gautų praktines, kūrybines priemones vidiniams atsakymams atrasti – nes visi atsakymai į kylančius klausimus yra mumyse!

Kūrybiniai savęs pažinimo užsiėmimai, skirti tiems, kurie ieško, nori patirti, nori pažinti save ir kitus. Meninės raiškos priemonės leidžia stebėti savo jausmus, emocijas, analizuoti būsenas, išgyvenimus, patyrimus. Pokalbiai grupėje užtikrina kiekvienam refleksiją, kiekvienam suteikiama galimybė garsiai atsakyti į savo klausimus tyrinėjant galutinį kūrinį ar patirtą emociją užsiėmimo metu. 

Kūrybiniai tyrinėjimai naudingi, jei norite:

  • Pažinti save ir labiau pasitikėti savo jėgomis
  • Išlaisvinti kūrybiškumą ir nevaržyti savęs įsitikinimais
  • Atsipalaiduoti ir daug labiau mėgautis dabarties akimirka
  • Atrasti bendraminčių ir labiau pasitikėti kitais

Kūrybiniai tyrinėjimai – tai patyriminiai-terapiniai užsiėmimai, skirti tiek kiekvienam individualiai, tiek visai komandai. Meninės raiškos priemonės leidžia patyrinėti situacijas, emocijas, apie kurias dažnai nedrįstama kalbėti garsiai. Per kūrybinį veiksmą prakalbinamas vidinis „aš“, kuris dažnai slepiamas. Užsiėmimai yra praktiniai, nes svarbiausias yra procesas ir patyrimas, dėl to šiems užsiėmimams nereikalingi specialūs talentai ar sugebėjimai. Užsiėmimo kulminacija – baigiamoji refleksija, kurios metu užsiėmimo dalyviai turi galimybę išsakyti savo patirtus jausmus, mintis ir klausimus, apibendrinti proceso eigą.

Kelias į save, savasties atradimas – neabejotinai sudėtingas kūrybinis procesas. Tad kartu pasileiskime į kūrybinę kelionę savęs priėmimo link!