Grupiniai užsiėmimai

Atviri arba uždari (užsakomieji) užsiėmimai jaunuolių arba suaugusių grupėms

Tai patyriminiai-terapiniai užsiėmimai grupėje, kuriuose naudojami meno terapijos metodai, leidžiantys labiau pažinti save, išgirsti savo širdį ir mėgautis netikėtais atradimais.

Užsiėmimų metu kursite, tyrinėsite savo kūrinius ir save, bandysite pažinti lig šiol nepažįstamas vidines gelmes. Meno raiškos priemonės leis atpažinti emocijas ir potyrius, nes per kūrybinį veiksmą kalba Jūsų vidinis „aš“. Šis metodas nereikalauja specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats KŪRYBINIS PROCESAS, kuris gali padėti atrasti ir pažinti save, atsakyti į neatsakytus klausimus spontaniškai kuriant, bendraujant ir reflektuojant grupėje.

Kūrybiniai tyrinėjimai naudingi, jei norite:

  • Pažinti save ir labiau pasitikėti savo jėgomis
  • Išlaisvinti kūrybiškumą ir nevaržyti savęs įsitikinimais
  • Atsipalaiduoti ir daug labiau mėgautis dabarties akimirka
  • Atrasti bendraminčių ir labiau pasitikėti kitais

Kiekvieną kartą tyrinėjame vis kitą temą, naudodami skirtingas meninės raiškos priemones, pasitelkdami karts nuo karto intuityvaus rašymo terapiją, judesio, muzikos terapijos pratimus. Užsiėmimuose išlaisviname kūrybiškumą, pasineriame į pasąmonės gelmes bei palaikydami vienas kitą bendrystėje ieškome vidinių atsakymų į rūpimus klausimus.

Svarbiausias siekis kūrybinių užsiėmimų metu sukurti erdvę, kurioje dalyviai gautų praktines, kūrybines priemones vidiniams atsakymams atrasti – nes visi atsakymai į kylančius klausimus yra mumyse!

Užsiėmimai vyksta skirtingose vietose, kurias galima rasti ČIA

Jei kyla klausimų, susisiekite: +370 624 78974 arba fausta.anulyte@gmail.com