Būrelis 6-10m. ir 11-13m. vaikams (nuo rugsėjo 3d.)

Būrelis KŪRYBINIAI TYRINĖJIMAI – tai daug daugiau nei dailės būrelis – tai kūrybinė erdvė skirta vaikams tyrinėti, ieškoti, atrasti ir pažinti. Įvairios (tradicinės ir netradicinės) meno raiškos priemonės padeda vaikams pažinti save, kitus ir pasaulį. Kūrybiniai tyrinėjimai leidžia vaikams išlaisvinti kūrybiškumą, labiau pasitikėti savo jėgomis, atrasti bendraminčių bei labiau pasitikėti kitais. Kūrybiniai tyrinėjimai – tai patyriminiai-terapiniai užsiėmimai, kuriuose vaikai kuria tiek individualiai, tiek bendrai. Šiems užsiėmimams nereikalingi specialūs talentai ar sugebėjimai. Svarbiausia, kad vaikai jaustųsi saugiai, jaukiai ir laisvai.

Būrelio metu:
– naudojant meno (dailės, šokio, dramos, muzikos) raiškos priemones siekiama sukurti saugią erdvę kalbėtis, diskutuoti, bendrauti ir bendradarbiauti tarpusavyje;
– naudojant meno (dailės, šokio, dramos, muzikos) raiškos priemones siekiama išlaisvinti kūrybiškumą, atsipalaiduoti ir sumažinti patiriamą įtampą, stresą;
– skatinant dalintis nuomonėmis, patyrimais ir jausmais siekiama ugdyti emocinį intelektą, pakantumą ir pagarbą kitam žmogui bei kurti bendruomenės vieningumą.

Būrelio temos:
– asmeninių socialinių, emocinių kompetencijų ugdymas (emociniai poreikiai, savęs pažinimas, savivertė, vertybės, kitų pažinimas, autentiškumas, pozityvumas)
– komandos socialinių, emocinių kompetencijų ugdymas (į(si)vertinimas, motyvacija, kūrybiškumas, problemų sprendimas).

Atsiliepimas:
Rojaus (7m.) mama: “Būrelis tikrai nuostabus, įkvepiantis, padedantis vaikams atsiskleisti. Tikiu, kad kitais metais daugiau vaikučių apie jį sužinos ir žinoma prisijungs, nes kartą jame pabuvus, norisi sugrįžti, taip kaip Rojaus sesei Vėtrai.”

KADA:
Būrelis vaikams 6-10m. kiekvieną ketvirtadienį 18val.
Būrelis vaikams 11-13m. kiekvieną ketvirtadienį 16val.
Užsiėmimo trukmė 1,5 val.

KAINA:
4 kartai / mėnesio abonementas – 50 eur.
1 kartas – 15 eur.

Kas įskaičiuota:
visos edukacinės ir užsiėmimui skirtos priemonės,
arbata,
užkandėliai.

REGISTRACIJA:
Atvirų durų diena rugsėjo 3 d. 16:00 valandą.
Būtina registracija info@todaystudija.lt

Vietų kiekis ribotas, būrelio metu dalyvauja iki 10 vaikų. Būkime vieni kitiems sąmoningi ir dėmesingi.