Būreliai vaikams

Leiskime vaikams pasaulį pažinti patiems – kūrybiškai tyrinėjant savo emocijas, savo patyrimus ir supančius žmones. Duokime laisvę jų kūrybai ir mintims. Pažinkime juos per jų pačių atradimus bei kūrinius.

Kūrybiniai tyrinėjimai – tai daug daugiau nei dailės būrelis – tai kūrybinė erdvė skirta vaikams tyrinėti, ieškoti, atrasti ir pažinti. Įvairios (tradicinės ir netradicinės) meno raiškos priemonės padeda vaikams pažinti save, kitus ir pasaulį. Kūrybiniai tyrinėjimai leidžia vaikams išlaisvinti kūrybiškumą, labiau pasitikėti savo jėgomis, atrasti bendraminčių bei labiau pasitikėti kitais.

Kūrybiniai tyrinėjimai – tai patyriminiai-terapiniai užsiėmimai, kuriuose vaikai kuria tiek individualiai, tiek bendrai. Šiems užsiėmimams nereikalingi specialūs talentai ar sugebėjimai. Svarbiausia, kad vaikai jaustųsi saugiai, jaukiai ir laisvai.

Būrelių metu:

  • naudojant meno (dailės, šokio, dramos, muzikos) raiškos priemones siekiama sukurti saugią erdvę kalbėtis, diskutuoti, bendrauti ir bendradarbiauti tarpusavyje;
  • naudojant meno (dailės, šokio, dramos, muzikos) raiškos priemones siekiama išlaisvinti kūrybiškumą, atsipalaiduoti ir sumažinti patiriamą įtampą, stresą;
  • skatinant dalintis nuomonėmis, patyrimais ir jausmais siekiama ugdyti emocinį intelektą, pakantumą ir pagarbą kitam žmogui bei kurti bendruomenės vieningumą.

Klauskite: +370 624 78974 arba fausta.anulyte@gmail.com