Apie mane

Aš, Fausta Anulytė, – kūrėja, ieškotoja ir atradėja, trumpiau Gyvenimo menininkė. Per įvairius kūrybinius ieškojimus ir spalvingas klajones mano veikloje aiškiai išsiskiria trys sritys: Menas, Tyrimai ir Komunikacija. Sujungus šias sritis ir savo turimą patirtį jose, gimė „Kūrybiniai tyrinėjimai“, kurie pagrįsti meno raiška, savęs pažinimu bei pokalbiais.

Esu baigusi Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklą ir mano diplominis darbas jau tuomet sujungė dailę ir muziką. Mano kūrybiškai sielai reikėjo praktinio patyrimo, tad tyrimo ir analizės džiaugsmą atradau studijuodama sociologiją Vilniaus universitete. Nuo meno toli nepabėgau, fakultete įsitraukiau į „Kūrybinio judėjimo“ veiklą ir iniciajavau įvairius renginius, projektus. Taip pat mano baigiamasis darbas buvo apie meno pasaulį, tyrinėjau menininkų tapatumą šiuolaikinėje visuomenėje. Po bakalauro studijų komunikacijos įgūdžių įgyjau studijuodama Ryšių su visuomene magistrą Vilniaus universitete. Tuo pačiu metu dirbau viešųjų ryšių agentūroje, kurioje vykdžiau komunikacijos projektus su įvairiomis įmonėmis.

Lygiagrečiai pradėjau savanoriauti neformalaus ugdymo organizacijoje „Kitas variantas“ – čia ir prasidėjo mano saviugdos ir asmeninio tobulėjimo kelias – savęs ir kitų psichologinis tyrinėjimas ir motyvavimas. Buvau savanorių komandos vadovė ir ši pozicija mane išmokė ne tik kontroliuoti veiklų eigą ir siekti rezultato, bet labiau pajausti žmones, į juos gilintis ir panaudoti jų asmenines stiprybes bendram tikslui siekti. Kūriau emocinę atmosferą pažindama savo komandos narius, ji mums padėjo pasiekti neįtikėtinai aukštų, džiuginančių rezultatų. Organizavau ir vedžiau jaunimo stovyklą „Kurk. Mąstyk. Veik. Pasaulis priklauso tau!“, kurios metu ugdėme jaunuolių socialines, asmenines ir komunikacines kompetencijas, jie tapo drąsesni, turėjo daugiau entuziazmo siekti savo troškimų, tikslų.

Šios veiklos dėka atradau pedagogiką ir dirbau darželyje. Gilinausi į vaikų patiriamas psichologines traumas, kokios jų pasekmės ateityje. Savo veikloje daug dėmesio skyriau vaikų emocinio intelekto udymui: emocijų pažinimui, jų kontrolei bei nerimo mažinimui. Šiuo gyvenimo laikotarpiu atradau šokio-judesio terapiją. Daugiau nei dvejus metus prisidėjau prie Lietuvos šokio-judesio terapijos asociacijos veiklos, organizavau dvi pirmąsias tarptautines šokio-judesio terapijos konferencijas Lietuvoje.

Dalyvavau programos „Šokis ir judesys sveikatai“ seminaruose, dėl to kūrybiniuose užsiėmimuose naudoju šokio-judesio terapijos metodus. Meno terapijos mokiausi pas prof. Liudmilą Lebedevą iš Maskvos, baigiau VšĮ „Menų terapijos centro“ kvalifikacijos tobulinimosi programą „Dailės terapijos metodų taikymo galimybės“. Tad jau kelerius metus aktyviai domiuosi įvairiais psichoterapijos metodais, psichologija bei saviugda. Esu atvira gyvenimui, mokausi ir išbandau naujas technikas, kurios atskleidžia dar man pačiai nežinomus vidinius klodus.

Mano vedami praktiniai užsiėmimai išvydo dienos šviesą Ugandoje, kuomet išvykau savanoriauti pagal projektą „Užsachario Afrikos jaunimo karjeros kelias“. Ten vedžiau praktinius užsiėmimus savęs pažinimo, savimotyvacijos temomis 12-30 metų jaunuoliams. Grįžus iš Ugandos suvokiau, kad savo tikėjimu, sukauptomis žiniomis ir patirtimi noriu dalintis, dėl to kilo troškimas sukurti erdvę ieškantiems atsakymų, norintiems pažinti save arba atrasti dar nežinomus vidinius lobynus, kurie padėtų labiau mėgautis buvimu, labiau jausti ir sąmoningai suvokti vykstančius gyvenimo išorinius ir vidinius procesus.

„Kūrybiniai tyrinėjimai“ – tai praktiniai-terapiniai užsiėmimai, kuriuose naudojamos kūrybinės priemonės vidiniams atsakymams atrasti bei pažinti save, dėl to kviečiu kurti, ieškoti ir atrasti drauge!

Susisiekite su manimi ir kartu atrasime, kaip kūrybiniai užsiėmimai gali padėti Jums. Laukiu jūsų laiškų el.paštu: fausta.anulyte@gmail.com

Akimirkos iš mano ieškojimų ir atradimų: